Dodatkowe szczepionki dla gminy Stryszów

17 kwietnia 2021 15:27:28

Gmina Stryszów aktywnie uczestniczy w programie szczepień przeciwko COVID-19. Ostatnio otrzymała partię dodatkowych szczepionek.

Dodatkowe szczepionki dla gminy Stryszów

Samodzielny Gminy ZZOZ w Stryszowie prowadzi nieustannie szczepienia mieszkańców tej gminy przeciwko chorobie COVID-19. W trosce o mieszkańców gminy, dzięki staraniom  kierownik placówki Pani Ewy Bąk, Ośrodek Zdrowia otrzymał dodatkowo 180 dawek szczepionki, które zostaną niezwłocznie wykorzystane.

Warto dodać, że od samego początku w programie szczepień przeciwko COVID-19 uczestniczy samorząd gminy Stryszów, a tamtejsza Ochotnicza Straż Pożarna włączyła się w dowożenie do Ośrodka Zdrowia osób, którzy potrzebują transportu.