InicJATYWY wybrane – czas na działanie!

5 maja 2021 19:18:49

  W marcu Wadowickie Centrum Kultury dokonało wyboru zgłoszonych wydarzeń w ramach projektu „SzukaMY InicJATYWY”, a teraz nadszedł czas na ich realizację. Kto chce spróbować swoich sił w dzierganiu i szydełkowaniu, stworzyć swoje niepowtarzalne elementy garderoby i zaprezentować je w ramach pokazu mody – niech nie zwleka zbyt długo, tylko włączy się w projekt „Oczko za oczkiem”.

  

InicJATYWY wybrane – czas na działanie!

  Wadowickie Centrum Kultury rozpoczyna nabór na jedną ze zgłoszonych inicjatyw! Dzierganie, motki, druty, szydełka, a do tego profesjonalna sesja zdjęciowa, charakteryzacja i pokaz mody – to wszystko w ramach jednego projektu. Autorką wydarzenia jest Danuta Biernat - instruktorka Wadowickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, miłośniczka rękodzieła, blogerka - którą można poznać czytając blog „W harmonii”. 

  

  Swoją chęć udziału w projekcie należy zgłosić do 14 maja 2021, wysyłając swoje dane: imię i nazwisko, telefon kontaktowy i wiek na adres: jagoda@wck.wadowice.pl. Liczy się kolejność zgłoszeń, a miejsc jest niewiele.

  

  Na całym świecie wraca do łask ręcznie wykonana odzież, torebki czy akcesoria, a przedmioty te są niezwykle oryginalne i piękne. Dlatego warto pokazać swoje umiejętności szerokiej publiczności, a przy tym stworzyć coś unikatowego. Projekt skierowany jest do osób, które potrafią szydełkować i dziergać na drutach. Zadaniem każdej uczestniczki będzie zaprojektowanie i wykonanie na drutach  lub szydełku części garderoby dla siebie lub wybranej osoby. Następnie autorka pracy jak i model czy modelka, wezmą udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej. Rezultaty sesji będzie można podziwiać na specjalnie przygotowanej wystawie podczas pokazu mody, na którym również zaprezentowane zostaną dzieła autorek projektu.

  

  Projekt „Oczko za oczkiem” wspiera sklep Biferno z Kalwarii Zebrzydowskiej.

 Foto: Danuta Biernat

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane