Kobieta zginęła pod kołami samochodu

26 kwietnia 2021 23:31:03

  Tragedia w Kalwarii Zebrzydowskiej. Na ul. Krakowskiej w okolicy wiaduktu zginęła kobieta pod kołami samochodu osobowego marki VW. Świadkowie twierdzą, że kobieta położyła się na jezdni.

  

Kobieta zginęła pod kołami samochodu

  W poniedziałek, 26 kwietnia br. doszło do tragicznego wypadku w Kalwarii Zebrzydowskiej. Po godz. 21-szej na ul. Krakowskiej, w okolicy wiaduktu została potrącona kobieta przez samochód osobowy marki Volkswagen. W chwili potrącenia kobieta leżała na jezdni. Świadkowie twierdzą, że kobieta położyła się na jezdnię. Trudno jednak wyrokować, czy położyła się świadomie, czy też zasłabła i przewróciła się na ulicę.

  Okoliczności śmiertelnego wypadku bada policja pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Wadowicach. Na miejscu kilkugodzinne utrudnienia w ruchu. Droga została zablokowana, a policja wyznaczyła objazdy dla ruchu kołowego.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że jadący osobowym volkswagenem, mieszkaniec województwa śląskiego, najechał na leżącą na pasie ruchu kobietę.  W wyniku obrażeń doznanych na skutek wypadku, 36-letnia mieszkanka powiatu wadowickiego, poniosła śmierć na miejscu. Ciało kobiety, decyzją prokuratury, zabezpieczono celem przeprowadzenia sekcji. Kierujący volkswagenem był trzeźwy. Śledztwo prowadzone w tej sprawie, pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Wadowicach, pozwoli wyjaśnić dokładne okoliczności i przyczyny tej tragedii - poinformowała oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Wadowicach mł. asp. Agnieszka Petek

   W działaniach ratowniczych i zabezpieczających brały udział: Zespół Ratownictwa medycznego, JRG Wadowice, OSP Kalwaria Zebrzydowska, OSP Brody oraz Policja.

   

FOTO: Patrole, Wypadki, Suszarki

Wadowice/Kalwaria/Andrychów-Okolice

OSP Kalwaria Zebrzydowska

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane