Nowe czasopismo w gminie Stryszów

31 marca 2021 11:42:39

Do mieszkańców gminy Stryszów trafi pierwsze wydanie kwartalnika „Z perspektywy Gminy Stryszów.

Nowe czasopismo w gminie Stryszów

Nowe czasopismo zawiera przydatne informacje, ale również opisy działań prowadzonych dla rozwoju gminy Stryszów.

- Postanowiliśmy przygotować publikację, która będzie informowała mieszkańców o ważnych wydarzeniach i inwestycjach. Będziemy umieszczać w niej nie tylko ogłoszenia urzędowe, ale również wszystko to, co dotyczy działalności, szkół, parafii, OSP, jednostek organizacyjnych, klubów sportowych i stowarzyszeń.

Opisywać będziemy aktualne wydarzenia i ważne momenty z życia naszej gminy.

W tym numerze dużo uwagi poświęciliśmy podsumowaniu prowadzonych przez nas działań ekologicznych.

Piszemy również o realizowanych projektach, służących poprawie jakości życia mieszkańców.

Serdecznie zapraszamy do współtworzenia naszej gazety. Zachęcamy do kontaktu, przesłania propozycji tematów, zdjęć promujących nasze miejscowości.

Jesteśmy otwarci na pomysły i sugestie. Korespondencje w tej sprawie prosimy kierować na adres promocja@stryszow.pl - informuje wydawca.