Święto fanów motoryzacji w Andrychowie

20 września 2020 20:11:29

  Kolejna edycja motoryzacyjnej imprezy Moto Show tym razem odbyła się we wrześniu. Miłośnicy motoryzacji zjechali do Andrychowa z całej okolicy. Fani motoryzacji z zainteresowaniem oglądali pokazy driftu, wybierano też najładniejsze samochody. Fundacja „Pomaluj Nasz Świat” prowadziła licytacje dla chorego Fabianka.

  

Święto fanów motoryzacji w Andrychowie

  W ostatnią niedzielę tegorocznego lata fani motoryzacji zjechali do Andrychowa. Tam na stadionie sportowym oraz na parkingu vis a vis Krytej Pływalni przeprowadzono tegoroczną edycję Moto Show Andrychów.

  Organizatorzy nie zawiedli, przygotowując liczne atrakcje, miłośnicy motoryzacji również, przybywając tłumnie na to wydarzenie.

  W programie andrychowskiego Moto Show znalazły się m.in. pokazy: Drift, Stunt, Trike & Bike oraz pokaz Salsy Kubańskiej. Przeprowadzono zawody w konkurencji: najgłośniejszy wydech oraz wybierano najładniejsze samochody i motocykle. Fundacja „Pomaluj Nasz Świat” prowadziła licytacje dla chorego Fabianka.Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane