Ile kosztuje wypożyczenie samochodu na lotnisku Kraków-Balice?

24 lipca 2020 13:45:45

  Wypożyczalnie samochodów powstają w Polsce jak grzyby pod deszczu, a największą popularnością cieszą się zwłaszcza latem oraz podczas długich weekendów. Z jakimi kosztami wiąże się wynajem samochodu na polskim lotnisku Karków-Balice?

  

Ile kosztuje wypożyczenie samochodu na lotnisku Kraków-Balice?

Jakie zasady trzeba spełnić, by wynająć samochód?

  Przed podjęciem decyzji o wynajęciu samochodu należy pamiętać, że nie we wszystkich wypożyczalniach będą panować takie same regulacje. Każda wypożyczalnia sama określa, jakie dokumenty trzeba przedstawić podczas podpisywania umowy, czy kaucja początkowa jest pobierana, a jeśli tak, to w jakiej wysokości, a ponadto, jakie inne warunki musi spełnić kierowca chcący wynająć auto. Dlatego też, jeśli po raz pierwszy korzystamy z usług danej wypożyczalni, należy uważnie przeczytać regulamin przed podpisaniem umowy, by uniknąć niespodzianek, takich jak np. dodatkowe koszty za przekroczenie limitu kilometrów. Na co jeszcze warto zwrócić uwagę, można przeczytać w publikacji: O czym pamiętać, porównując oferty wypożyczalni samochodów?

  

A może skorzystać z oferty sieci wypożyczalni?

  Jedną z sieci wypożyczalni działających na terenie naszego kraju, między innymi właśnie na lotnisku Kraków-Balice, jest carfree.pl, która udostępnia swoim klientom szeroki wachlarz samochodów do wynajęcia. Znajdziemy tam zarówno miejskie auta klasy A, jak i duże pojazdy dostawcze, a nawet sportowe limuzyny. Carfree udostępnia swoim klientom wygodny system rezerwacji internetowej, w którym od razu podawana jest cena za wybrany przez nas model auta. Koszty za dobę wynajmu Mitsubishi Spacestar zaczynają się od 95 zł, w przypadku wynajmu krótkoterminowego. Za większy samochód, np. Hyundai i30 w sedanie zapłacimy już 119 zł dziennie. Co więcej, Carfree nie pobiera kaucji początkowej, a podstawienie samochodu na wybrane przez nas lotnisko w Polsce jest całkowicie bezpłatne.

  

  Korzystając z usług sprawdzonej wypożyczalni, zapewniamy sobie spokojną podróż komfortowym samochodem, bez żadnych ukrytych kosztów. Jeśli więc nie posiadamy własnego auta lub uległo ono awarii, warto rozważyć możliwość wypożyczenia samochodu już dziś.

 

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane