Karpiowe Smaki w Brzeźnicy

10 czerwca 2019 12:56:10

  Centrum Kultury i Promocji zorganizowało w brzeźnickim Amfiteatrze imprezę kulturalno-rekreacyjną „Karpiowe Smaki”.

  

Karpiowe Smaki w Brzeźnicy

  W niedzielne popołudnie 9 czerwca br. na terenie Amfiteatru w Brzeźnicy zorganizowano imprezę rekreacyjną „Karpiowe smaki”. Przy słonecznej pogodzie z przygotowanych przez organizatorów atrakcji tłumnie korzystali mieszkańcy gminy Brzeźnica.

  Projekt został zrealizowany w ramach programu „Organizacja wydarzeń kulturalno-artystycznych promujących i upowszechniających dziedzictwo kulturowe rybołówstwa.

 

  Podczas pikniku przeprowadzono warsztaty wikliniarskie prowadzone przez Zofię Jordanek z Woźnik, warsztaty ceramiczne prowadzone przez Mirę Sabatowicz z Galerii Bałysówka w Tomicach, warsztaty kulinarne z wędzenia i grilowania karpia, prowadzone przez Spiżarnię Doliny Karpia w Brzezince.

  Uczestnicy mogli skosztować potraw lokalnych przygotowanych przez Stowarzyszenie Nowoczesna Gospodyni.  Swoje stoisko przygotował  Bank Spółdzielczy w Brzeźnicy.

  Zorganizowano gry, i zabawy dla dzieci, a doz zabaw integracyjnych najmłodszych zachęcała gromada zuchowa Dzielne Lwy z Brzeźnicy.

  Na muzycznej scenie zaprezentowały się Czerwone Korale oraz Tańczące Kumoszki, widzów zaciekawił pokaz tańca Flamenco w wykonaniu Marzeny Lipińskiej ze Szkoły Tańca Flamenco La Pasión, po którym muzyczną sceną zawładnęły dzieciaki i młodzież. Natomiast gwiazdami wieczory były zespoły: Abba Show i Boney M. Show.

  Rozstrzygnięto również Konkurs na piosenkę promującą spółdzielczość bankową, oszczędzanie i SKO. 1 m. zajęła Anna Jasińska z ZSP Bachowice, II m. zdobył Zespół z SP Sosnowice, a III miejsce zajął Dominik Przystał z ZSP Bachowice. Przyznano również wyróżnienia, które otrzymały: Anna Faber z SP Marcypręba, Milena Suska z ZSP Bachowice, Anna Karamańska z ZSP Bachowice i Kamila Kubarska z ZSP Bachowice.Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane