Znowu można szaleć na łyżwach

8 lutego 2021 12:46:55

  Jak już pisaliśmy, od 12 lutego będą mogły wznowić działalność stoki narciarskie, jak również inne obiekty sportowe pod otwartym niebem. Dotyczy to także lodowisk. Kto zatem marzy już o tym, by poszaleć na łyżwach, w najbliższy piątek będzie miał taką okazję.

  

Znowu można szaleć na łyżwach

  12 lutego o 10.00 nastąpi ponowne otwarcie lodowiska Biały Orlik w Kalwarii Zebrzydowskiej. Przypominamy, że w tym sezonie wstęp na taflę jest płatny. Pierwsza godzina jazdy na własnych łyżwach kosztuje 6 zł. Później za każdy rozpoczęty kwadrans trzeba będzie dopłacić 1,5 zł. Wypożyczenie łyżew to koszt 8 zł na godzinę. Jeżeli będziemy na lodowisku dłużej, za każdy rozpoczęty kwadrans zapłacimy 2 zł. Można też wypożyczyć kask ochronny w cenie 2 zł za godzinę. Tak samo, jak w przypadku łyżew, płatny jest także każdy następny rozpoczęty kwadrans. Kosztuje on 50 gr.

  

  Lodowisko znajduje się na terenie obiektu sportowego Orlik, za boiskiem MKS Kalwarianka, przy ul. Mickiewicza 16. Będzie czynne codziennie od 10.00 do 21.00. 

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane