Znowu zachwycił w „The Voice Kids”

30 marca 2021 11:55:54

  Jak już pisaliśmy 2 tygodnie temu (tutaj), Szymon Nikiel z Roczyn okazał się jednym z objawień ostatniej edycji „The Voice Kids”. Podczas tak zwanych przesłuchań w ciemno oczarował telewidzów i trenerów. Nie inaczej było w kolejnym etapie rywalizacji, zwanym bitwami.

  

Znowu zachwycił w „The Voice Kids”

  W ostatnim odcinku „The Voice Kids 4” zmierzyli się uczestnicy drużyny Dawida Kwiatkowskiego. Zgodnie z regulaminem, przed etapem bitew trener dzieli swój team na sześć trzyosobowych zespołów, które w trakcie konkursu wykonują po jednym utworze. Z każdego takiego tercetu do dalszej rywalizacji przechodzi jedna osoba. W ten sposób w połowie odcinka zostaje sześcioro młodych wokalistów. Następnie każdy z nich śpiewa solo utwór, jaki wykonywał w czasie przesłuchań w ciemno, a trener dokonuje kolejnej selekcji, by w jego drużynie zostało tylko troje dzieci.

  

  Szóstoklasista Szymon Nikiel z Roczyn był w pierwszym tercecie, który zaprezentował się w ostatnim odcinku „The Voice Kids 4”. Chłopiec razem z Hanią Włodarczyk oraz Gabrielą Marszał zaśpiewał piosenkę "Miłość rośnie wokół nas" z filmu „Król lew”. Ich wykonanie wycisnęło łzy wzruszenia z niejednej pary oczu. Cała trójka świetnie się spisała, jednak Dawid Kwiatkowski postanowił wybrać do drugiej fazy bitew Szymona. - Jestem zakochany w barwie jego głosu – wyznał trener.

  

  W drugiej połowie odcinka Szymonowi przyszło się zmierzyć z sześcioma osobami, zamiast z pięcioma, jak zakłada regulamin konkursu. Dawid Kwiatkowski postanowił bowiem nagiąć zasady i do tej części rywalizacji dopuścił siedmioro uczestników. Ale nie mógł po raz kolejny złamać przepisów i ostatecznie musiał wybrać trójkę najlepszych. Nie było to łatwe. Szymon Nikiel znów oczarował publiczność śpiewem. Inni jednak również byli bardzo dobrzy i w rezultacie dla szóstoklasisty z Roczyn zabrakło miejsca w gronie tych osób, które awansowały do kolejnego etapu konkursu… 

  

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane