Parlamentarzyści PSL - Kukiz’15 mają biuro w Wadowicach

23 czerwca 2020 18:17:50

  Parlamentarzyści Koalicji Polskiej posłanka Agnieszka Ścigaj (Kukiz’15) oraz europoseł Adam Jarubas (PSL) otwarli w Wadowicach Biuro Poselskie. Otwarcie takiego biura oboje zapowiedzieli w styczniu br. podczas Spotkania Noworocznego z członkami i sympatykami PSL.

  

Parlamentarzyści PSL - Kukiz’15 mają biuro w Wadowicach

  We wtorek 23 czerwca br. w Wadowicach miało miejsce otwarcie Biura Poselskiego parlamentarzystów Koalicji Polskiej PSL - Kukiz’15.

  Nowe Biuro Poselskie wspólnie otworzyli posłanka na Sejm RP Agnieszka Ścigaj z Kukiz’15 oraz poseł do Parlamentu Europejskiego Adam Jarubas z Polskiego Stronnictwa Ludowego. Oficjalne przecięcie wstęgi poprzedziła konferencja prasowa na wadowickim rynku, którą otworzył Prezes Zarządu Powiatowego PSL w Wadowicach Józef Budka.

  Otwarcie w Wadowicach Biura Poselskiego dwójki parlamentarzystów Koalicji Polskiej rozpoczyna nowy etap działalności Polskiego Stronnictwa Ludowego oraz działaczy Kukiz’15 na terenie Ziemi Wadowickiej.

 

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane