Czy Polska może sobie pozwolić na kryzys?

14 czerwca 2020 21:28:36

  W niedzielę 14 czerwca br. z mieszkańcami Wadowic spotkał się lider nowosądeckiego PiS, poseł na Sejm RP Arkadiusz Mularczyk. Posłowi towarzyszyli parlamentarzyści Prawa i Sprawiedliwości: poseł Marek Polak z Andrychowa oraz poseł Filip Kaczyński z Wadowic.

  

Czy Polska może sobie pozwolić na kryzys?

  Spotkanie z Arkadiuszem Mularczykiem zdominowały tematy związane z toczącą się prezydencką kampanią wyborczą. Poseł Arkadiusz Mularczyk podsumował dobiegającą do finału, 5-letnią kadencję Prezydenta Andrzeja Dudy.

  Parlamentarzysta zwrócił uwagę na główne kierunki realizowane przez obecnego Prezydenta. W polityce zagranicznej było to mocne zakorzenienie Polski w strukturach NATO, ścisły, przyjacielski socjusz z największym supermocarstwem, jakim są niewątpliwie USA, jedynym dającym realne gwarancje bezpieczeństwa naszej Ojczyzny, czy też zniesienie dla Polaków wiz do Stanów Zjednoczonych.

  W kwestii polityki wewnętrznej poseł Arkadiusz Mularczyk wyeksponował aktywną postawę Andrzeja Dudy w kontaktach z mieszkańcami, który spotkał się z rodakami we wszystkich powiatach naszego kraju. Poseł zwrócił również uwagę na programy społeczne oraz na poparcie Pana Prezydenta dużych, prorozwojowych inwestycji, realizowanych i projektowanych na terenie naszego kraju.

  Obronienie tych inwestycji, tak mocno przeszkadzających naszym wschodnim i zachodnim sąsiadom, wzmacnia suwerenność gospodarczą Polski i stwarza mocną pozycję naszego kraju w tej części Europy.

  Zdaniem posła Arkadiusza Mularczyka objęcie steru kraju przez któregoś z kontrkandydatów Andrzeja Dudy wywoła w Polsce głęboki i kosztowny kryzys, na który naszego kraju nie stać.

  Spotkanie z posłem Arkadiuszem Mularczykiem zorganizowane zostało w ramach akcji #ŁączyNasPolska.Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane