Wokalistka z Sułkowic podbija Internet

29 marca 2021 14:33:29

  Od dwóch lat wokalistka Joanna Płonka z Sułkowic prowadzi w serwisie YouTube kanał, by dzielić się swoją muzyczną pasją z innymi. Początkowo prezentowała na nim covery piosenek różnych wykonawców z akompaniamentem ukulele, na którym sama grała. Teraz artystka publikuje również własne utwory, a jej nagrania są zdecydowanie lepszej jakości niż kiedyś i znajdują coraz więcej odbiorców.

  

Wokalistka z Sułkowic podbija Internet

 Joanna Płonka z Sułkowic pochodzi z muzykalnej rodziny. Jej nieżyjący już dziadek Jan Rajda pięknie grał na akordeonie i uświetniał swą grą wesela w całej okolicy. Jego wnuczka dała się poznać przede wszystkim jako świetna wokalistka. Od jakiegoś czasu kobieta komponuje też własną muzykę i pisze do niej słowa. Utwory, które prezentuje na swoim kanale w serwisie YouTube cieszą się coraz większym zainteresowaniem słuchaczy.

  

  Jej najnowsze dzieło, opublikowane zaledwie dwa dni temu, doczekało się już ponad 2 tysięcy wyświetleń. A ich liczba cały czas rośnie. To piosenka „Biegnij ze mną”. Joanna Płonka napisała muzykę i tekst, zaś wykonaniem podkładu muzycznego i aranżacją zajął się Adam Górski. Warto tego utworu posłuchać, bowiem niesie ze sobą bardzo pozytywne przesłanie.

  

  

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane