Sklepowy złodziej złapany przez ochroniarza

7 maja 2021 15:12:51

  Za kradzież wkrętarki wraz z akumulatorem odpowie 24-letni mężczyzna, którego ujął ochroniarz jednego ze sklepów w Wadowicach. Skradzione przedmioty udało się odzyskać, zaś sprawcę wkrótce rozliczy sąd.

  

Sklepowy złodziej złapany przez ochroniarza

  W środowe popołudnie (5 maja br.) dyżurny wadowickiej komendy otrzymał zgłoszenie, że w jednej z placówek handlowych na terenie miasta prawdopodobnie doszło do kradzieży. Na miejsce zostali skierowali policjanci ogniwa patrolowo-interwencyjnego, którzy przejęli 24-letniego mężczyznę ujętego przez ochronę sklepu. Jak wynikało z ustaleń, 24-latek przebywając na dziale z elektronarzędziami miał coś schować pod odzież i próbował opuścić teren sklepu.

  

  W trakcie kontroli osobistej mężczyzny mundurowi znaleźli przy nim wkrętarkę wraz z akumulatorem o wartości ponad 700 złotych. Skradziony towar nie został uszkodzony i powrócił na półki sklepowe. Sprawca przestępstwa został zatrzymany.

  

  Wczoraj, 24-latek (bez stałego miejsca zameldowania) usłyszał zarzut kradzieży i złożył na tę okoliczność wyjaśnienia. Mężczyzna był wcześniej karany za podobne przestępstwa. Grozić mu może nawet 5-letni pobyt za kratkami.

 

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane