Tomice wracają do realu

3 maja 2021 20:09:12

  Od 4 maja br. aż do odwołania wprowadzone zostają nowe zasady w funkcjonowaniu Urzędu Gminy i jednostkach organizacyjnych gminy Tomice.

   

Tomice wracają do realu

  Likwiduje się punkt przyjęć przy wejściu do Urzędu Gminy. Przywrócone zostaje przyjmowanie interesantów na poszczególnych stanowiskach, z tym że w trakcie wizyty w Urzędzie interesanci oraz osoby niebędące pracownikami Urzędu, wchodzące do Urzędu, są zobowiązane do przestrzegania nakazu zakrywania ust i nosa przy pomocy maseczki, zgodnie z obowiązującymi przepisami, dezynfekcji rąk po wejściu do budynku Urzędu oraz zachowania odległości co najmniej 1,5 m od innych osób. Przy danym stanowisku obsługi można znajdować się tylko 1 osoba.

   

Kasa w Urzędzie Gminy zostaje OTWARTA.

   

  Ceremonie udzielania ślubów odbywają się zgodnie z harmonogramem, w sali ślubów Urzędu Stanu Cywilnego – przy udziale maksymalnie dziewięciu osób (nie licząc urzędnika).

   

W dalszym ciągu Urząd zachęca do załatwienia spraw urzędowych poprzez kontakt telefoniczny lub składania wniosków poprzez:
– umieszczenie ich w skrzynce na listy umieszczonej przy wejściu do budynku Urzędu Gminy Tomice;
– listownie za pośrednictwem Poczty Polskiej lub innego operatora usług pocztowych,
– platformę e-usług lub mailowo z wykorzystaniem podpisu elektronicznego lub profilu zaufanego.

   

Źródło: UG Tomice

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane