Spora grupa ozdrowieńców w Małopolsce

26 maja 2020 20:50:31
Spora grupa ozdrowieńców w Małopolsce

  Dziś rano otrzymaliśmy informację z WSSE w Krakowie o kolejnych ozdrowieńcach z naszego województwa. To 8 kobiet i 8 mężczyzn, w wieku od 16 do 80 lat, z Krakowa (4 osoby), Nowego Sącza (2 osoby), powiatów: krakowskiego (2 osoby), myślenickiego (4 osoby), limanowskiego (3 osoby) i bocheńskiego (1 osoba), którzy w większości przebywali w izolacji.

   

  Po południu doszły kolejne dobre informacje o sporej grupie ozdrowieńców z naszego województwa. To 9 kobiet i 9 mężczyzn, w wieku od 5 do 83 lat, z Krakowa (5 osób), powiatów: myślenickiego (5 osób), bocheńskiego (3 osoby), krakowskiego (2 osoby) oraz powiatów: tarnowskiego, oświęcimskiego i wielickiego (po 1 osobie), którzy w większości przebywali w izolacji.

  W sumie w Małopolsce mamy 781 ozdrowieńców.

   

  Natomiast ostatnie badania laboratoryjne potwierdziły dzisiaj zakażenie koronawirusem SARS-CoV-2 u trzech osób. W tej grupie są: młody mężczyzna i mężczyzna w sile wieku z Krakowa oraz młody mężczyzna z powiatu oświęcimskiego. Aktualnie wszyscy przebywają w izolacji.

  Obecnie w Małopolsce zakażenie koronawirusem zostało potwierdzone u 1179 osób.

   

Źródło informacji: WSSE w Krakowie.

 

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane