Aktualne dane z Małopolski

24 maja 2020 20:25:49

Obecnie w Małopolsce zakażenie koronawirusem zostało potwierdzone u 1176 osób.

Aktualne dane z Małopolski

Otrzymaliśmy informację z WSSE w Krakowie o kolejnych ozdrowieńcach z naszego województwa. To sześcioletnia dziewczynka z powiatu wielickiego i młody mężczyzna z powiatu chrzanowskiego. Jedna osoba była hospitalizowana, a druga przebywała w izolacji. W sumie w Małopolsce mamy 727 ozdrowieńców.

Badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem SARS-CoV-2 u kolejnych osób. To 3 kobiety i 2 mężczyzn, w wieku od 26 do 58 lat, z powiatu limanowskiego (3 osoby) oraz oświęcimskiego i suskiego (po 1 osobie). Aktualnie 2 osoby przebywają w szpitalu, pozostałe - w izolacji.

Obecnie w Małopolsce zakażenie koronawirusem zostało potwierdzone u 1176 osób.

Aktualne dane dotyczące działań związanych z koronawirusem w województwie małopolskim:

Źródło informacji: WSSE w Krakowie.