Od przedszkola do idola

3 kwietnia 2021 17:57:42

Tegoroczną edycję Gminnego Konkursu Piosenki  „Od Przedszkola do Idola – w Królestwie Bajek” Wiejski Dom Kultury w Sułkowicach-Łęgu przeprowadzi w wersji on-line.

Od przedszkola do idola

Organizowany rokrocznie przez  CKiW w Andrychowie – Wiejski Dom Kultury w Sułkowicach-Łęgu Konkurs Piosenki dla Przedszkolaka „Od Przedszkola Do Idola – w Królestwie Bajek” gromadzi dużą liczbę uczestników. Tematem tegorocznej edycji Konkursu są piosenki, w których przewijają się motywy bajkowe.

Część konkursowa przeprowadzona będzie z podziałem na dwie grupy wiekowe:

– dzieci w wieku 3 – 4 lat (I gr.)
– dzieci w wieku 5 – 6 lat (II gr.)

Nowa formuła konkursu (on-line) oznacza, że uczestnicy nie będą prezentowali się na scenie, jak dotychczas, a będą proszeni o zarejestrowanie swojej prezentacji poprzez zapis obrazu i dźwięku kamerą cyfrową (np. smartfonem) i przesłanie drogą elektroniczną linku do nagranej prezentacji (filmu) na adres:  – szczegółowe informacje w Regulaminie! Konkursowi towarzyszyć będzie wystawa prac dziecięcych.

Zgłoszenia przyjmowane są do 31 marca 2021 r.

Laureatów Konkursu poznamy 16 kwietnia 2021 r. – werdykt Jury opublikowany zostanie m.in. na stronie www.kultura.andrychow.eu.