Wakacyjne wydanie Wiadomości Powiatowych

9 lipca 2020 11:24:35

W sprzedaży ukazał się podwójny (lipiec-sierpień) numer Wiadomości Powiatowych.

Wakacyjne wydanie Wiadomości Powiatowych

Wakacyjne wydanie miesięcznika Wiadomości Powiatowe jest już dostępne. Tradycyjnie na okres wakacji redakcja przygotowała podwójny numer (lipiec-sierpień).

W nowych Wiadomościach Powiatowych znajdziemy reportaże, wywiady, relacje z bieżących wydarzeń z terenu powiatu wadowickiego. Na uwagę zasługuje m.in. wywiad z burmistrzem Andrychowa (już po ślubie) Tomaszem Żakiem.

Z okazji 40-tej rocznicy sierpniowych wydarzeń i powstania Solidarności, redakcja przygotowała w tym wydaniu obszerne, historyczne materiały i wywiady dotyczące powstawania na terenie Ziemi Wadowickiej ruchu społecznego, a później związku zawodowego Solidarność .

Bądź dobrze poinformowany! Czytaj Wiadomości Powiatowe.

Popularny w powiecie wadowickim miesięcznik Wiadomości Powiatowe do nabycia w sklepach, centrach handlowych,  kioskach Ruchu i na stacjach paliw na terenie powiatu wadowickiego.