Fotowoltaika nowym patentem na wyłudzenia

24 czerwca 2020 23:32:04

  Krzysztof Rutkowski zorganizował w Wadowicach konferencję prasową, podczas której przedstawił informację na temat nowego rodzaju wyłudzeń, dokonywanych w naszym regionie. Tym razem ofiarami padły osoby inwestujące w rzekomo sprowadzane tanie instalacje fotowoltaiczne.

  

Fotowoltaika nowym patentem na wyłudzenia

  Pomysłowość w wyciąganiu od ludzi pieniędzy nie zna granic. Tym razem posłużono się rzekomymi inwestycjami w instalacje fotowoltaiczne, które miały być sprowadzane po bardzo atrakcyjnych cenach.

- Barbara K. i Przemysław P. wykorzystali pandemię koronawirusa, aby wyłudzać miliony od mieszkańców Małopolski. Obiecywali dostawy instalacji fotowoltaicznych w bardzo atrakcyjnych cenach. Po otrzymaniu kilkusettysięcznej zaliczki nagle kontakt się urywał. Teraz zastraszają klientów, którzy dopraszają się o zwrot pieniędzy - mówił podczas konferencji prasowej Krzysztof Rutkowski, właściciel Biura Detektywistycznego.

  Kulisy tego procederu zostały przedstawione podczas konferencji prasowej, zorganizowanej przez Krzysztofa Rutkowskiego w Hotelu Badura w dniu 24 czerwca br. W spotkaniu wzięły udział również osoby pokrzywdzone.

  Przekazano także  nowe informacje opisywanej już wcześniej piramidy finansowej, której zdaniem Rutkowskiego mózgiem miała być pochodząca z terenu gminy Wadowice Ewa G.

 

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane