Motoserce tym razem w Choczni

27 maja 2020 11:03:18

  W tym roku wadowicka Akcja Krwiodawstwa MOTOSERCE zostanie zorganizowana w Choczni. Akcja przeprowadzona zostanie zgodnie z obowiązującymi na ten dzień zasadami bezpieczeństwa.

  

Motoserce tym razem w Choczni

  Ze względów na wciąż panującą epidemię koronawirusa, tegoroczna edycja wadowickiej Akcji Krwiodawstwa zostanie zorganizowana na terenie OSP w Choczni. Akcja odbędzie się w niedzielę 14 czerwca br. od godziny 12-tej w południe. Impreza odbędzie się pod patronatem burmistrza Wadowic.

FOTO: Archiwum WP

  Jak zapewniają organizatorzy, akcja honorowego oddawania krwi zostanie przeprowadzona zgodnie z obowiązującymi na ten dzień zasadami bezpieczeństwa.

  Jeśli ktoś nie będzie miał możliwości uczestniczenia w akcji 14 czerwca, może podejść do Punktu Poboru Krwi w Wadowicach, ul. Karmelicka 5 i oddać krew na hasło MOTOSERCE.

  MOTOSERCE jest ideą wynikającą z potrzeby serca i z chęci działania. Tą akcją organizatorzy chcą zwrócić uwagę na brak tego cennego daru jakim jest KREW w polskich szpitalach oraz pragną propagować idee krwiodawstwa.

  Ogólnopolska Akcja Krwiodawstwa organizowana przez kluby zrzeszone w Kongresie Polskich Klubów Motocyklowych. W Wadowicach organizatorami Akcji Krwiodawstwa MOTOSERCE są Kluby Motocyklowe Riders of Flames oraz Grey Wolves F.G.

 

 

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane