Groźny wypadek w Andorii

14 maja 2020 13:16:36

Lotnicze Pogotowie Ratunkowe dwukrotnie interweniowało w związku z wypadkiem, jakiemu uległ pracownik andrychowskiej Andorii.

Groźny wypadek w Andorii

W czwartek 14 maja br. na terenie zakładu Andoria w Andrychowie doszło do wypadku w pracy, którego doznał 44-letni mężczyzna.

Wczesnym rankiem, po godz. 6-tej  pracownik Andorii niespodziewanie osunął się na posadzkę i doznał poważnego urazu głowy.

Na miejsce wezwano ratowników z Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, które przewiozło rannego mężczyznę do Szpitala Powiatowego w Wadowicach.

Po przeprowadzeniu badań i wykonaniu 44-latkowi tomografii komputerowej, zdecydowano o ponownym wezwaniu Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, które przetransportowało ciężko rannego pracownika do szpitala w Krakowie.

Śledczy oraz Państwowa Inspekcja Pracy prowadzą czynności mające ustalić szczegóły i okoliczności dzisiejszego wypadku.