PAP Koronawirus

Noworoczne spotkanie ludowców

13 stycznia 2020 19:58:06

Członkowie i sympatycy Polskiego Stronnictwa Ludowego Koalicja Polska oraz zaproszeni gości spotkali się na dorocznym spotkaniu w sali restauracji „Czartak”.

Noworoczne spotkanie ludowców

W sali restauracji „Czartak” w Gorzeniu Górnym odbyło się Spotkanie Noworoczne członków i sympatyków Polskiego Stronnictwa Ludowego z terenu powiatu wadowickiego.

W spotkaniu uczestniczyli m.in. europoseł Adam Jarubas, poseł na Sejm RP Agnieszka Ścigaj, poseł poprzedniej kadencji Józef Brynkus, radni rady powiatu wadowickiego oraz radni rad gminy w naszym powiecie. Wszystkich przybyłych gości przywitał prezes Zarządu Powiatowego PSL w Wadowicach Józef Budka.

Coroczne spotkanie ludowców było okazją do dokonania podsumowania wydarzeń z roku ubiegłego.

- Miniony rok był rokiem bardzo wytężonej pracy z uwagi na wybory do europarlamentu oraz do parlamentu krajowego. I teraz, w nowym roku czekają nas kolejne wybory - powiedział Józef Budka.

Podczas spotkania Stanisława Frosztęga została uhonorowana odznaczeniem Polskiego Stronnictwa Ludowego „Złotą Koniczynką”, nadaną przez Naczelny Komitet Wykonawczy PSL. Wręczono również legitymacje członkowskie nowym członkom PSL.

Noworoczne spotkanie ludowców uświetnił występ Zespołu „Sami swoi” a o tradycjach związanych ze Świętami Bożego Narodzenia opowiedziała Prezes Stowarzyszenia Gospodyń Wiejskich w Andrychowie Czesława Wojewodzic.