PAP Koronawirus

Fajerwerki w Wadowicach

31 grudnia 2019 19:48:43

Tradycyjnie pokazem sztucznych ogni na wadowickim rynku mieszkańcy Wadowic oraz okolicznych miejscowości pożegnali stary rok.

Fajerwerki w Wadowicach

W sylwestrowy wieczór, tuż po wieczornej Mszy św. w wadowickiej bazylice, nad papieskim miastem rozbłysnęły sztuczne ognie.

Na kilkuminutowy pokaz fajerwerków tłumnie przybyli mieszkańcy, szczelnie wypełniając Plac Jana Pawła II. Wszystkim mieszkańcom gminy Wadowice oraz przybyłym gościom noworocznne życzenia złożył burmistrz Wadowic Bartosz Kaliński.

Kilka minut po 19-tej w niebo wystrzeliły przepiękne fajerwerki, dając zgromadzonym widzom kilka minut zachwytu i radości.