Wigilia u Wojtyłów

15 grudnia 2019 19:09:40

  W ramach trwającego „Wadowickiego Jarmarku Świątecznego” zorganizowano w niedzielne popołudnie „Wigilię i Wojtyłów”.

  

Wigilia u Wojtyłów

 W niedzielę, 15 grudnia br. na wadowickim rynku już po raz kolejny została zorganizowana  „Wigilia u Wojtyłów”.

  Dzięki zaangażowaniu wadowickich restauratorów mieszkańcy papieskiego grodu oraz osoby przyjezdne mieli możliwość spotkania się przy wspólnym stole na gorącym posiłku.

  Podczas wigilijnego spotkania przeprowadzona została akcja charytatywna z przeznaczeniem zdobytych datków na leczenie 4 letniego Kasperka z Babicy, który choruje na białaczkę.

  Uczestnicy przedświątecznego spotkania mieli również okazję do nabycia upominków oraz regionalnych pyszności na stoiskach podczas trwającego Kiermaszu Bożonarodzeniowego.

  Tegoroczny "Wadowicki Jarmark Świąteczny" wyróżnia się spośród dotychczasowych tym, że w jego formułę został wpisany "Małopolski Jarmark Bożonarodzeniowy" - sfinansowany z dotacji Urzędu Marszałkowskiego w Krakowie.

  Jarmark Świąteczny to nie tylko urokliwe stoiska, otwarte codziennie od 10.00 do 18.00, ale również imprezy towarzyszące: warsztaty ozdób choinkowych, wspólne kolędowanie, świąteczny spektakl teatralny oraz szereg pięknych koncertów. Wadowicki rynek rozświetlą świąteczne dekoracje i wspaniała karuzela wenecka, dostępna bezpłatnie dla dzieci!

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane