Sylwestrowa noc w WCK

11 grudnia 2019 10:18:02

Wadowickie Centrum Kultury zaprasza na Dyskotekę Sylwestrową, która od lat cieszy się dużym zainteresowaniem.

Sylwestrowa noc w WCK

Jak co roku, w sylwestrową noc w Wadowickim Centrum Kultury odbędzie się szampańska zabawa do białego rana.

Dyskoteki sylwestrowe od lat cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem mieszkańców miasta i okolic. Wspaniała atmosfera, świetna muzyka, pyszne jedzenie to przepis na najlepsze spędzenie tej wyjątkowej nocy. O oprawę muzyczną, po raz kolejny, zadba DJ Bartek Kurnik.

W cenie 190 zł od osoby WCK zapewnia trzy ciepłe posiłki, zimną płytę, słodkości, ciepłe i zimne napoje oraz szampana.

Jeśli wciąż nie macie planów na ostatnią noc 2019 roku, spieszcie się! Sprzedaż biletów na Dyskotekę Sylwestrową trwa.

Bilety dostępne jeszcze w sekretariacie WCK.