Wszyscy gramy dla Kasperka!

6 grudnia 2019 19:57:07

Bilety na Barcelonę, wejściówki do Energylandii, Vouchery do gabinetu masażu oraz wadowickich restauracji, karnety na siłownie. To tylko część z setek prezentów, jakie w podziękowaniu za wsparcie dla Kasperka przygotował Święty Mikołaj podczas rozpoczynającego się w piątek Mikołajkowego Turnieju "w halówkę" o Puchar Burmistrza Wadowic. Pamiętajcie, że w ten weekend wszyscy gramy do jednej bramki, dla chorego na białaczkę 4-letniego chłopczyka z Babicy.

Wszyscy gramy dla Kasperka!

Czy widzieliście kiedyś turniej piłkarski, w którym wszystkie drużyny grają do jednej bramki?! Jeśli nie, to koniecznie zajrzyjcie w ten weekend na halę w "czwórce" (ul. Słowackiego 2), gdzie od piątku do niedzieli będzie odbywał się Turniej Mikołajkowy w "halówkę" o Puchar Burmistrza Wadowic.

W rozgrywkach weźmie udział blisko ćwierć tysiąca zawodników zrzeszonych w 25 zespołach, które w pięciu grupach powalczą o awans do niedzielnych finałów. Trzy najlepsze drużyny otrzymają fantastyczne nagrody ufundowane przez sponsorów:

- 10 biletów na mecz FC Barcelona na Camp Nou od Centrum Edukacji i Turystyki EWART ewart-kursy.pl

- 10 biletów do parku rozrywki EnergyLandia

- 10 Voucherów na masaż od Ocean Zdrowia i Relaksu

- Oprócz 74 ciekawie zapowiadających się spotkań piłkarskich zorganizowaliśmy dla Was moc atrakcji z akcentami świątecznymi. Zaplanujcie Mikołajki z nami. Zarezerwujcie sobie dla nas cały  weekend, bo szykuje się prawdziwa piłkarska uczta, którą doprawi m.in. wizyta Świętego Mikołaja z prezentami dla dzieciaków, Pokazy taneczno-akrobatyczne oraz wiele, wiele konkursów z nagrodami - zapowiada burmistrz Wadowic, Bartosz Kaliński.

Gwiazdą Wieczoru  będzie Paulina Kubaszczyk z Cieszyna - brązowa medalistka Mistrzostw Polski Pole Sport 2017 IPSF w kategorii profesjonalistek. Paulina przygotowała dla nas dwa wyjątkowe pokazy, zaprezentuje je podczas niedzielnych finałów w godzinach od 16:00 do 18:00. Na parkiecie wadowickiej Czwórki wystąpią także nasi młodzi artyści z Wadowickiego Centrum Kultury, którzy swoimi pokazami tanecznymi wprowadzą nas w świąteczny nastrój.

To będzie niesamowity weekend,  podczas którego zaskoczymy was nie tylko znakomitymi pokazami artystycznymi, ale rozdamy również mnóstwo niesamowitych prezentów mikołajkowych!

Podczas imprezy będzie prowadzona zbiórka do puszek, która zostanie przeznaczona na leczenie 4-letniego chłopca. Osoby, które wesprą w ten weekend Kasperka, wezmą udział w Quizie, w którym do wygrania będą niesamowite upominki, przekazane #DlaKasperka przez nasze lokalne firmy.

W worku pełnym prezentów znajdują się m.in.:
- Bilety do parku rozrywki EnergyLandia,
- Vouchery na:
- masaż w Ocean Zdrowia i Relaksu,
- usługi samochodowe w Mrugacz AutoSerwis, Parowa Myjnia Samochodowa Ochman,
jedzenie w: Restauracja JagiellońskaCałkiem NovaPizzeria Piazza ItaliaRestauracja-Pizzeria RetroPestka RestaurantCud MalinaGalicjankaRestauracja Dworek Mikołaj
- zakupy w sklepie Benek Lakiery
- Karnety i bilety do:
siłowni w: Xtreme Fitness WadowiceFitness Club Graviton WadowiceSiłownia Gryf - WadowiceKryta Pływalnia Delfin w WadowicachKino Centrum WadowiceApilandia
- Słodkości od: Maspex Kariera,
- Gadzety od: Powiat WadowickiLubię fajne Nadruki

Prezenty będą na Was czekały już od piątku, a podczas wielkiego finału - w niedzielę popołudniu - będzie je wręczał sam Święty Mikołaj, który "przyleci" na halę w czwórce razem ze swoim elfem.

DOŁĄCZCIE DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU!

}} PROGRAM TURNIEJU:

piątek, 6 grudnia

Rozgrywki grupowe – Gr. A | 18:30 – 21:00

sobota, 7 grudnia

Rozgrywki grupowe – Gr. B | 9:00 – 11:30

Rozgrywki grupowe – Gr. C | 11:45 – 14:15

Rozgrywki grupowe – Gr. D | 14:30 – 17:00

Rozgrywki grupowe – Gr. E | 17:15 – 19:45

niedziela, 8 grudnia

Faza Finałowa – Gr. F i G | 11:00 – 16:15

Pokaz Pole Dance – Paulina Kubaszczyk – cz. 1

Półfinały | 16:30 – 17:05

Mecz o 3 miejsce | 17:15 – 17:30

Pokaz Pole Dance – Paulina Kubaszczyk – cz. 2

FINAŁ | 17:45 – 18:00

Ponadto!

Wizyta Świętego Mikołaja | Występy Zespołu Incognito
Konkursy z nagrodami | Atrakcje dla dzieci

Kasper Bąk to czteroletni mieszkaniec Babicy. Od czerwca choruje na ostrą białaczkę limfoblastyczną. Nowotworem ma zarażone aż 94% komórek krwi. Jego życie jest zagrożone.

- W jednej chwili nasze życie rozsypało się jak domek z kart. Choroba pojawiła się nagle i ma ciężki przebieg – opowiadają rodzice Kasperka.

Obecnie Kasperek przebywa na oddziale Hematologiczno-Onkologicznym. Tam jest leczony. Miał przetaczaną krew. Przeszedł już kilka biopsji i chemioterapię, na przemian z punkcjami szpikowymi i lędźwiowymi. Chemia bardzo go osłabiła, często nie miał siły wstać z łóżeczka. Ale walczy, bardzo dzielnie walczy o swoje życie.

- Nagle szpitalny pokój stał się dla nas domem. Jesteśmy z nim 24 godziny na dobę. Ale wierzymy, że wszystko się poukłada, że życie naszego synka uda się uratować. Kasperek walczy, a my z nim. Szukamy wojowników, którzy pomogą naszej rodzinie wygrać wojnę z tą wredną chorobą. Dołącz do naszej armii! – apelują rodzice Kasperka.

Źródło: UM Wadowice