Charytatywne karaoke - Szlachetna Paczka

12 listopada 2019 23:26:15

  „Człowiek jest wspaniałą istotą nie z powodu dóbr, które posiada, ale jego czynów. Nieważne jest to, co ma, ale czym się dzieli z innymi...” – dostrzegając potrzeby innych Stowarzyszenie „Głosy Miłosierdzia” i zespół „Spytaktiv” organizuje „Charytatywne karaoke”. Nadrzędną ideą tej akcji jest uzbieranie środków pieniężnych i pomoc rodzinie znajdującej się w trudnej sytuacji.

  

Charytatywne karaoke - Szlachetna Paczka

  Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu, które odbędzie się 23 listopada 2019 roku w Domu Strażaka w Spytkowicach od godziny 15.00 – 22.00. W myśl „Gdzie słyszysz śpiew - tam wchodź, tam dobre serce mają...” zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych do wspólnej muzycznej zabawy, a przy tym do niesienia pomocy tym, którzy najbardziej jej potrzebują.

    

  Rodzina, której będziemy pomagać boryka się z problemami życia codziennego. Trudne warunki materialne utrudniają jej normalne funkcjonowanie, dlatego zwracamy się także do firm, osób prywatnych, które zechciałyby wesprzeć finansowo realizację najważniejszych potrzeb rodziny (m.in. piecyk gazowy, podjazd do domu dla niepełnosprawnego mężczyzny oraz remont mieszkania).

  W celu szczegółowych informacji tel - 608 162 649 lub nr konta do wpłat
PL 82 8112 0008 0035 8707 2000 0010 uruchomiony przez Stowarzyszenie ,,Głosy Miłosierdzia’’

z dopiskiem; Szlachetna Paczka – dla Daniela Janika z Zatora.

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane