Patriotyczny wieczór w Andrychowie

4 listopada 2019 18:51:09

  W cudownej, patriotycznej atmosferze przebiegała siódma Lekcja śpiewu pieśni patriotycznych w kościele pw. św. Macieja w Andrychowie. Świetnie spisali się wykonawcy, a publiczność dopisała.

  

Patriotyczny wieczór w Andrychowie

  W niedzielny wieczór 3 listopada br. w murach kościoła pw. św. Macieja w Andrychowie rozbrzmiały patriotyczne pieśni w wykonaniu parafialnej scholi, harcerzy, ułanów, uczniów Zespołu Szkół im. Armii Krajowej w Andrychowie - ZDZ Andrychów - Kęty - Wadowice, zespołu Pieśni i Tańca Andrychów, a także uczniom z ZSS w Sułkowicach-Bolęcinie.

  W wykonaniu patriotycznych pieśni włączali się mieszkańcy Andrychowa, którzy tłumnie przybyli tego dnia na VII Lekcję pieśni patriotycznych. Patriotyczne spotkania w kościele parafialnym pw. św. Macieja w Andrychowie, których pomysłodawcą jest Zofia Wanat, poprzedzają coroczne obchody Święta Niepodległości.

  

  

  Tegoroczna patriotyczna wieczornica podbiła serca uczestników. Wspaniały repertuar w wykonaniu wspaniałych dzieci, młodzieży oraz dorosłych.

   

  

  Organizatorem VII Lekcji śpiewu pieśni patriotycznych, upamiętniającej 101. Rocznicę Odzyskania przez Polskę Niepodległości, był Zespół Szkół im. Armii Krajowej w Andrychowie ZDZ Katowice, przy współpracy: Parafii pw. św. Macieja w Andrychowie, Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie wraz z Ludowym Zespołem Pieśni i Tańca Andrychów, Scholi Deo, Stanicą Hucuł, Hufcem ZHP w Andrychowie oraz Zespołem Szkół Samorządowych w Sułkowicach-Bolęcinie.Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane