Martwy 57-latek znaleziony pod mostem

26 października 2019 17:54:26

W sobotnie południe przypadkowy przechodzień odkrył pod mostem w Targanicach martwe ciało mężczyzny. To 57-letni mieszkaniec gminy Andrychów. Przeprowadzenie sekcji zwłok pozwoli na określenie przyczyny zgonu mężczyzny.

Martwy 57-latek znaleziony pod mostem

W sobotę, około godz. 12-tej przypadkowy przechodzień ujawnił martwe ciało w rzece pod mostem przy ul. Floriańskiej w Targanicach. O zdarzeniu został zawiadomiony Komisariat Policji w Andrychowie. Na miejsce wysłano funkcjonariuszy policji, jednostki straży pożarnej, przybył też prokurator.

W toku prowadzonych czynności mundurowi ustalili tożsamość martwego mężczyzny. Jest to 57-letni mieszkaniec gminy Andrychów.

Pod nadzorem prokuratora zostały wykonane wszystkie niezbędne czynności. Decyzją prokuratora ciało zostało zabezpieczone. Zostanie przeprowadzona sekcja zwłok, która da odpowiedź na pytanie, co było przyczyną zgonu 57-latka.

FOTO: Archiwum WP