Stowarzyszenie „Dać Szansę” z nową siedzibą

21 października 2019 14:14:02

 W niedzielę (20.10) wadowickie stowarzyszenie Rodziców i Opiekunów Dzieci Niepełnosprawnych „Dać Szansę” uroczyście otwarło Centrum Edukacyjno-Rehabilitacyjno-Terapeutyczne. Nowa siedziba mieści się przy ulicy Kochanowskiego.   

  

Stowarzyszenie „Dać  Szansę” z nową siedzibą

  Otwarcie rozpoczęło się uroczystą Mszą Świętą w Bazylice w Wadowicach, następnie zaproszeni goście, rodzice, pracownicy i wszyscy podopieczni fundacji udali się do nowej siedziby.

  Podczas otwarcia Prezes Stowarzyszenia Bogumiła Jończyk podziękowała wszystkim, którzy przyczynili się do powstania CERT-u, a infułat Jakub Gil poświęcił obiekt.

  Po części oficjalnej przyszedł czas na tort, który zachwycił wszystkich podopiecznych. W ten wyjątkowy dzień każdy mógł zwiedzić cały budynek. Na dzieci przez  całe popołudnie czekały zabawy i animacje, przygotowane przez pracowników stowarzyszenia.

 Dzięki nowemu, dużemu budynkowi wszystkie zajęcia będą prowadzone teraz w jednym miejscu, a nie tak jak było to wcześniej w kilku budynkach zlokalizowanych na terenie całego  miasta.

  Nowy budynek liczy około 1500 m2, znajduje się w nim około 40 nowocześnie urządzonych pomieszczeń, które będą teraz służyć podopiecznym.Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane