KLOTOIDA zaprojektuje obwodnicę Wadowic

22 czerwca 2020 19:09:54

  Wiemy, kto zaprojektuje południową obwodnicę Wadowic. To Pracownia Inżynierska KLOTOIDA z Krakowa.

  

KLOTOIDA zaprojektuje obwodnicę Wadowic

  Gmina Wadowice rozstrzygnęła przetarg na „Opracowanie kompleksowej dokumentacji projektowej dla zadania pn.: „Budowa południowej obwodnicy Wadowic w ciągu drogi krajowej nr 28” wraz z uzyskaniem decyzji administracyjnych i sprawowaniem nadzoru autorskiego”

   

  Spośród dziewięciu złożonych ofert, najkorzystniejszą ofertę przedstawiło konsorcjum spółek: Pracownia Inżynierska KLOTOIDA z Krakowa i to właśnie ta firma wygrała przetarg.

- Opracowanie kompleksowej dokumentacji projektowej będzie nas kosztować dokładnie 1 468 429,35 zł, czyli ponad dwukrotnie mniej, niż pierwotnie zakładaliśmy! W najbliższych dniach podpiszemy umowę, po zawarciu której wykonawca będzie miał maksymalnie 40 miesięcy na przygotowanie projektu wraz z uzyskaniem Decyzji Środowiskowej oraz Zezwolenia na Realizację Inwestycji Drogowej (ZRID). To kolejny ważny krok w kierunku rozwoju Wadowic - informuje burmistrz Wadowic Bartosz Kaliński.

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane