Inwazja Mikołajów w Wadowicach

8 grudnia 2019 17:26:01

  Wadowicki rynek był kulminacyjnym punktem niedzielnej akcji Motomikołaje 2019, zorganizowanej pod patronatem burmistrza Wadowic.

  

Inwazja Mikołajów w Wadowicach

  Pod patronatem burmistrza Wadowic zorganizowana została kolejna edycja akcji  „Motomikołaje”. Mikołaje na stalowych rumakach wyjeżdżając z Wadowic odwiedzili dzieci w Zatorze  Kalwarii Zebrzydowskiej. Ostatnim punktem odwiedzin tak licznej grupy Mikołajów był wadowicki rynek.

 Akcja Motomikołaje prowadzona od kilku lat przez Motocyklowy Klub Strażaków Riders of Flames Wadowice cieszy się powodzeniem wśród najmłodszych. Mikołaje ochoczo częstowały słodyczami dzieci jak również dorosłych.

  Organizatorami wydarzenia były: Motomikołaje Wadowice, Klub Motocyklowy Strażaków Riders Of Flames Wadowice Mother Chapter oraz Unique Bikers WDC. Akcję zorganizowano pod patronatem medialnym m.in. portalu powiatlive.plUdostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane