Sala prób dla zespołów w WCK!

12 listopada 2019 18:16:07

Szukasz miejsca gdzie będziesz mógł ćwiczyć swoje muzyczne umiejętności albo masz zespół i nie masz gdzie przeprowadzać prób? Chcesz się rozwijać i grać ale sąsiedzi ciągle skarżą się na hałas i pukają w kaloryfery;-)? WCK wychodzi Ci naprzeciw uruchamiając salę prób!

Sala prób dla zespołów w WCK!

Wadowickie Centrum Kultury chce stworzyć wspólne miejsce gdzie zespoły z naszej gminy będą mogły muzycznie się rozwijać, nie przeszkadzając innym.

Zapraszamy wszystkich na spotkanie informacyjne, podczas którego wspólnie stworzymy zasady funkcjonowania klubu oraz ustalimy w jaki sposób odpowiednio wyposażyć pomieszczenia, tak aby spełniały oczekiwania zespołów.

Spotkanie odbędzie się 22 listopada o godz. 18:00 w sali nr 15 w domu kultury.

Zapraszamy do współtworzenia nowego muzycznego rozdziału WCK!