Kolarska inauguracja

3 lipca 2020 15:34:02
Kolarska inauguracja

W niedzielę, 5 lipca br. w Stryszowie zostaną przeprowadzone Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Trialu Rowerowym. O przygotowaniach do tralowej inauguracji sezonu mówili podczas konferencji prasowej organizatorzy: wiceprzewodniczący PZKol Tomasz Kramarczyk oraz Prezes KS Aquila Wadowice Andrzej Kramarczyk.

- W wielkich bólach startuje sezon kolarski w Polsce. Oficjalne kolarski kalendarz ruszył 1 lipca, natomiast pierwszą imprezę rangi Mistrzostw Polski organizujemy w Stryszowie. Będą to Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Trialu - powiedział podczas konferencji prasowej Tomasz Kramarczyk, wiceprezes PZKol.

Zawody odbędą się w mocnej obsadzie. W klasyfikacji Mistrzostw Polski wezmą udział w zawodach tylko polscy zawodnicy. Natomiast zawodnicy z innych krajów będą rywalizować o Puchar Wiceprezesa PZKol.

Podczas konferencji przekazano równiez informację na temat planów kolarzy szosowych Peleton Aquila Wadowice.