Sztafeta „Łączymy Spytkowice”

8 października 2019 11:41:16

W dniu 5 października 2019r. wystartowała trzecia edycja sztafety biegowo – rowerowej pod hasłem „Łączymy Spytkowice”.

   

Sztafeta „Łączymy Spytkowice”

  Mimo niesprzyjającej pogody kilkunastu uczestników zaprzyjaźnionych gmin z powiatu nowotarskiego i wadowickiego  po wspólnej modlitwie z proboszczem parafii wyruszyli w drogę. W takcie sztafety w Dolinie Karpia dołączyli przedstawiciele WZS w Zatorze.      

  Na trasie sztafety zlokalizowany był przystanek w Zatorze, gdzie wszyscy zostali poczęstowani pysznym wędzonym karpiem ufundowanym przez gminę Zator.

  Biegaczom i rowerzystom towarzyszyła niestety deszczowa pogoda, jednak nie przeszkadzało to uczestnikom w realizacji postawionego celu. Koło godziny 14:30 wszyscy dotarli do Spytkowic na Podhalu, gdzie odbyło się spotkanie, w trakcie którego dzielono się informacjami o historii obydwu gmin.

  Na zakończenie sztafety biegowo – rowerowej wszyscy uczestnicy otrzymali symboliczne upominki ufundowane przez obydwie gminy i Stowarzyszenie Dolina Karpia.

  Miłym akcentem wydarzenia były gromkie brawa dla najstarszego uczestnika sztafety Aleksandra Trybuły. Siedemdziesięcioletni rowerzysta nadal realizuje swoje sportowe  pasje i zachęca wszystkich do aktywności. Serdecznie dziękujemy organizatorom tej wspaniałej inicjatywy oraz wszystkim uczestnikom za udział i promowanie zdrowego trybu życia.

Zespół Spytaktiv

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane