Dwa lata Aktywnej Godziny ze SPYTAKTIV

27 września 2019 09:30:57

  Nim obejrzeliśmy się… minęły dwa lata od powstania pomysłu Aktywnej Godziny, tj. spontanicznych spotkań grupy ludzi, którzy poprzez swoją aktywność sportową zapragnęli szerzyć wśród okolicznych mieszkańców modę na zdrowy styl życia. Efekt takich działań przerósł najśmielsze oczekiwania inicjatorów wspomnianego przedsięwzięcia.

  

Dwa lata Aktywnej Godziny ze SPYTAKTIV

  Przez minione 24 miesiące na trasie spotkało się ponad 100 miłośników biegania, jazdy rowerowej, nordic-walking z okolicznych miejsc.

  Warto podkreślić, że Aktywna Godzina swoim  zasięgiem objęła także miejsca, do których docierali sympatycy Spytaktiv - tereny od Morza Śródziemnego po Morze Barentsa, dowodząc tym samym,  że sport nie zna granic, a aktywność jest kwestią dobrej woli każdego z nas.

  Mając to na uwadze, zespół Spytaktiv zaprasza wszystkich chętnych na Aktywną  Godzinę w każdą niedzielę, na godzinę 9.00 przy zamku w Spytkowicach. Informacje o treningach odbywających się w pozostałe dni tygodnia są umieszczane na FB.

  Pamiętajcie, że każda aktywność to krok w stronę lepszego samopoczucia, sprawności fizycznej i pozytywnego myślenia!!! 

Zespół  Spytaktiv

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane