Rozrywkowa jesień w WCK!

18 września 2019 23:56:02

  Jesienna aura to idealny czas na koncerty, spektakle, stand-upy. Wadowickie Centrum Kultury zadbało, aby nie wiało nudą i przygotowało jesień pełną znakomitych wydarzeń.

  

Rozrywkowa jesień w WCK!

  Sezon jesienny otworzy koncert Wojciecha Waglewskiego z zespołem.  Voo Voo w Wadowicach wystąpi  4 października.  Muzycy zaprezentują materiał z nowej płyty „Za niebawem”. Za muzykę i słowa jak zawsze odpowiada Wojciech Waglewski, natomiast miksem i produkcją muzyczną płyty zajął się Piotr EMADE Waglewski.

  Dodatkowo, WCK zaprasza na stand-up, który w ofercie pojawia się po raz pierwszy. Trzy sztoooosy polskiego stand-up’u na wadowickiej scenie pojawią się już 11 października. Wydarzenie, na które wszyscy czekali, to niecodziennie show okraszone szczyptą czarnego humoru.

  

  Drugim, jesiennym koncertem będzie występ grupy Mikromusic, która promuje nowe wydawnictwo pt. „Mikromusic z Dolnej Półki”. Szukając niecodziennych brzmień zespół sięgnął po nietypowe instrumenty. Czego nie umieli zrobić sami, kupili u lokalnych rzemieślników bądź znaleźli na targu staroci. Na koncercie można usłyszeć takie instrumenty jak gitary z pudełek po cygarach czy miski dla psów, weselny akordeon, saxhorn barytonowy, basowy flet czy turecki saz. Koncert odbędzie się 9 listopada w WCK.

  

  Z kolei, na miłośników teatru czeka niemała gratka. Na deskach Wadowickiego Centrum Kultury pojawi się krakowski Teatr Bagatela ze spektaklem „Seks nocy letniej”. To idealna propozycja na miłe spędzenie listopadowego, chłodnego wieczoru. Spektakl odbędzie się 23 listopada.

  

  Bilety na wszystkie wydarzenia dostępne są w sekretariacie WCK lub online na stronie: https://wck.wadowice.pl/kup-bilet.

 

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane