Gorące Dni Stryszowa

3 września 2019 14:52:20

W ostatni wakacyjny weekend mieszkańcy gminy Stryszów bawili się podczas zorganizowanych DNI STRYSZOWA. Imprezę rekreacyjno-rozrywkową dla całych rodzin zorganizował wójt gminy Stryszów Szymon Duman wraz z Gminnym Ośrodkiem Kultury.

Gorące Dni Stryszowa

W sobotę była okazja do zabawy na Dyskotece pod Gwiazdami. Z kolei niedzielne popołudnie wypełnione było imprezami kulturalnymi oraz atrakcjami dla dzieciaków.

Tradycyjnie dużym zainteresowaniem cieszył się pokaz trialu rowerowego. Odbył się pokaz Grupy Tanecznej z GOK Stryszów, a swój koncert dała Orkiestra Dęta ze Stryszowa pod batutą Kazimierza Gromady. Na scenie zaprezentował się publiczności również zespół Sweet Molly.

Sporo atrakcji przygotowano również dla dzieci, była bajkowa wioska, duże bańki mydlane, dmuchawce, gry i konkursy.

Patronat Honorowy nad imprezą objął Marszałek Województwa Małopolskiego Witold Kozłowski, a patronat medialny nad tegorocznymi dniami Stryszowa objęły: Wiadomości Powiatowa oraz portal powiatlive.pl