Bulwary w rytmie reggae

23 sierpnia 2019 23:21:47

Na Bulwarach nad Skawą rozpoczął się festiwal muzyki reggae. Koncerty 16. edycji Reggae Most zorganizowano w piątkowe i sobotnie wieczory.

Bulwary w rytmie reggae

- Reggae Most to nie tylko muzyka, scena i koncerty. To przede wszystkim miejsce spotkania ludzi ceniących i rozumiejących ideę naszego Festiwalu. Od szesnastu lat staramy się zbudować „MOST” stanowiący przestrzeń wspólnej, przyjaznej zabawy miłośników różnorodnych gatunków muzycznych. Staramy się propagować wyłącznie pozytywne wartości zawierające się w przekazie szeroko rozumianej kultury reggae. Łączymy w jednym miejscu ludzi z różnych środowisk dając tym samym możliwość zacieśniania więzi, dyskusji i wymiany poglądów - informuje organizator wadowickiego festiwalu REGGAE MOST Wadowickie Centrum Kultury.

Piątkowe koncerty poprzedziły m.in. muzyczna strefa, Bitwa Wodna oraz kino plenerowe. To było w czwartek. Natomiast w piątkowy wieczór na Bulwarach nad Skawą publicznoć bawili tacy wykonawcy, jak Beniamin wraz z zespołem RR, Gutek, Farben Lehre oraz Jamal.

Program na sobotę:

17:00 - otwarcie kas, bilety w cenie 10 zł, dzieci do 13 lat mają wstęp wolny

18:00 - Max Corner

około 19:15 - L.U.C & Rebel Babel

około 21:00 - Afromental

około 22:40 - Akurat

Oprócz znakomitych zespołów, czekać będą Food Trucki z pysznym jedzeniem oraz inne atrakcje!