Nie przestaję biec

8 maja 2019 14:28:17

Karina Opyrchał prezentuje swój najnowszy singiel pt. “Nie przestaję biec”.

Nie przestaję biec

Karina Opyrchał prezentuje swój najnowszy singiel pt. “Nie przestaję biec”,  do którego sama skomponowała muzykę, a słowa napisała  wspólnie z Michałem Kacprzakiem. Karina Opyrchał to polska wokalistka, na stałe mieszkająca w Niemczech. Tworzy jednak i koncertuje po polsku. Jej debiutancki album ukaże się na początku przyszłego roku.

Do utworu powstał teledysk, nakręcony we Frankufrcie nad Menem i Erfurcie w Niemczech. Teledysk wyreżyserowała Karina Opyrchał i Michał Kacprzak.

Za produkcję utworu odpowiada Jacek Markuszewski - Perkusista z zespołu De Mono natomiast za gitary Waldemar Ace Mleczko, były gitarzysta zespołu Łzy

- Uprzedzam, że to nie jest piosenka o miłości. To bardzo osobisty utwór. To moja opowieść o zmaganiu się z trudną rzeczywistością, cierpieniem i bólem,  jaki spotkał mnie w dziecięcych latach. To także opowieść o motywacji, która pozwoliła mi znaleźć się dokładnie w tym miejscu, gdzie dziś jestem.  Nigdy dotychczas nie zrobiłam takiego utworu. Uważam, że to najlepszy moment, by wypuścić coś, co ma dla mnie osobiste znaczenie i pokazać mnie z innej strony - wyznaje arystka.

Karina Opyrchał nie jest debiutantką na polskiej scenie muzycznej. Wokalistka od najmłodszych lat uczestniczyła w przeróżnych festiwalach i projektach muzycznych. W swojej karierze brała udział w licznych konkursach wokalnych, w których niejednokrotnie odgrywała pierwszoplanową rolę. Jest laureatką m.in. Międzynarodowego Festiwalu w Pradze gdzie w 2018 r. zdobyła  I miejsce w swojej kategorii wiekowej.

Karina Opyrchał ma już na swoim koncie trzy dobrze przyjęte single. Wydawnicza przygoda artystki rozpoczęła się za sprawą debiutanckiego Powiedziałeś mi, następnie ukazała się wyprodukowana przez Konrada Leszczyńskiego Symfonia Odwagi, a także wydany wiosną ubiegłego roku singiel To twój dzień, który wokalistka dedykowała młodym i zdolnym mieszkańcom Wadowic, swojego rodzinnego miasta.  Ostatni singiel, Na dnie serca ukazał się jesienią 2018 r.

“Nie przestaję biec”

MUZYKA: KARINA OPYRCHAŁ