Absolutorium dla burmistrza Wadowic

23 czerwca 2020 18:47:42

  Po kilkugodzinnej debacie nad raportem o stanie Gminy Wadowice udzieliła burmistrzowi Wadowic Bartoszowi Kalińskiemu wotum zaufania oraz absolutorium za wykonanie ubiegłorocznego budżetu gminy.

Absolutorium dla burmistrza Wadowic

  Podczas sesja Rady Miejskiej w Wadowicach, po kilkugodzinnej dyskusji podjęła uchwałę udzielającą burmistrzowi Wadowic wotum zaufania oraz absolutorium z tytułu wykonania budżetu Gminy Wadowice ze 2019 rok. Wcześniej wykonanie ubiegłorocznego budżetu gminy Wadowice pozytywnie oceniły: regionalna Izba Obrachunkowa w Krakowie oraz Komisja Rewizyjna Rady Miejskiej w Wadowicach.

   

  Za udzieleniem absolutorium głosowało 15 radnych, przeciwko było 6 radnych. Nikt z radnych w tej sprawie nie wstrzymał się od głosu.

– Chciałem podizękować wszystkim radnym i pracownikom urzędu za dotychczasową pracę dla Wadowic. To był rok rozpoczynający wielką ofensywę inwestycyjną, którą kontynuujemy do dziś i będziemy kontynuować przez kolejne lata – powiedział burmistrz Wadowic Bartosz Kaliński, po uzyskaniu absolutarium.

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane