Roszada w wadowickim samorządzie

25 maja 2020 15:26:50

  Mariusz Jakubas został Przewodniczącym Komisji Rewizyjnej Rady Miejskiej w Wadowicach. Nowy Przewodniczący KR zajął miejsce odwołanego przez radnych dra Mateusza Klinowskiego.

  

Roszada w wadowickim samorządzie

  Podczas sesji Rady Miejskiej w Wadowicach  w dniu 25 maja br. radni większością głosów odwołali dra Mateusza Klinowskiego z piastowanej przez niego funkcji Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej. Wniosek o jego odwołanie przedstawił na sesji w imieniu Klubu Radnych PiS radny Franciszek Lempart. Za odwołaniem dra Mateusza Klinowksiego głosowało 11 radnych, przeciw było 8 radnych, a 2 radnych wstrzymało się od głosu. 

   

  Podczas tego samego posiedzenia Rada Miejska wybrała na Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej radnego Mariusza Jakubasa (na zdjęciu). Był jedynym kandydatem do tej funkcji, zgłoszonym przez przewodniczącego Rady Miejskiej Piotra Hajnosza. Za kandydaturą Mariusza Jakubasa opowiedziało się 14 radnych, 5 radnych głosowało przeciw, a 2 radnych wstrzymało się od głosu.

  

FOTO: Archiwum WP

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane