Inwestują w oświatę i wychowanie

24 października 2019 15:17:06

  Podczas konferencji prasowej burmistrz Wadowic podpisał umowę na modernizację starego budynku szkoły w Jaroszowicach oraz podsumował oświatowe inwestycje w gminie Wadowice.

  

Inwestują w oświatę i wychowanie

  Burmistrz Wadowic Bartosz Kaliński podpisał z przedstawicielem firmy Marbud umowę na modernizację starego budynku szkoły w Jaroszowicach.

  Umowa opiewa na 703 tysiące złotych, a wykonawca ma tylko 50 dni na realizację inwestycji. Porozumienie przewiduje stworzenie z jednej sali lekcyjnej oraz starego szkolnego mieszkania wielkiej kuchni i jadalni. Umowa przewiduje m.in. rozbiórkę starych oraz wykonanie nowych ścian, montaż sufitów podwieszanych, wymianę stolarki drzwiowej na nową, wymianę wentylacji oraz instalacji, malowanie ścian i sufitów.

  Podczas zorganizowanej konferencji prasowej burmistrz Bartosz Kaliński podsumował również zakończone oraz trwające inwestycje oświatowe, prowadzone w tej kadencji przez wadowicki samorząd.

  Duże środki poszły na sport (1,8 mln zł), 2 mln zł przeznaczone zostały na modernizację Szkoły Podstawowej nr 2 oraz Szkoły Podstawowej nr 4 w Wadowicach, a milion złotych samorząd przeznaczył na inwestycje w przedszkolach.

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane