Pierwszy dzwonek

2 września 2019 20:16:55

W andrychowskim "Kotarbinie" odbyła się powiatowa inauguracja roku szkolnego 201/2020. Podczas uroczystości otwarto szkolne obiekty sportowe oraz pracownie zawodowe.

Pierwszy dzwonek

2 września br. w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Andrychowie miała miejsce uroczystość powiatowej inauguracji roku szkolnego 2019/2020. Szkolną uroczystość poprzedziła Msza św. w kościele pw. św. Stanisława, której przewodniczył bp Roman Pindel.

Podczas inauguracji  w "Kotarbinie" dokonano otwarcia szkolnych obiektów sportowych oraz pracowni zawodowych. Wręczono również uczniom szkół ponadgimnazjalnych oraz podopiecznym szkół specjalnych nagrody naukowe Rady Powiatu Wadowickiego .