Zmiany w mucharskiej oświacie

7 sierpnia 2019 10:30:37

  Wójt Gminy Mucharz Renata Galara powierzyła stanowiska dyrektorom Szkoły Podstawowej w Mucharzu oraz Szkoły Podstawowej w Jaszczurowej.

  

Zmiany w mucharskiej oświacie

  W dniu 1 sierpnia 2019 r., po uzyskaniu rekomendacji komisji konkursowych, Wójt Gminy Mucharz Renata Galara powierzyła stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej w Mucharzu Elżbiecie Sikorze, a stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej w Jaszczurowej Robertowi Kadeli.

  Elżbieta Sikora jest nauczycielem chemii, od wielu lat działa aktywnie w Związku Nauczycielstwa Polskiego Oddział Powiatowy w Wadowicach. Z kolei Robert Kadela jest nauczycielem historii, instruktorem Związku Harcerstwa Polskiego, kilkanaście lat pełni funkcje zastępcy Komendanta Hufca Ziemi Wadowickiej ZHP. Oboje od początku swej drogi zawodowej są związani z oświatą w gminie Mucharz.

  Dyrektorzy zostali powołani na okres 5 lat, a swoją pracę rozpoczną 1 września br. Zarówno Elżbieta Sikora, jak i Robert Kadela będą po raz pierwszy pełnić te zaszczytne i odpowiedzialne funkcje.

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane