Dla kogo Serce Roku?

6 kwietnia 2021 13:12:19

  Urząd Miejski w Wadowicach organizuje konkurs „Serce Roku”, którego celem jest promowanie pozytywnych postaw prospołecznych. Kandydatów można zgłaszać do 28 kwietnia br.

  

Dla kogo Serce Roku?

  Samorząd gminy Wadowice pragnie wyróżnić osoby z terenu gminy Wadowice, które podejmują pracę na rzecz potrzebujących, w myśl słów św. Jana Pawła II : „Dzisiaj, kiedy w zastraszający sposób szerzy się egoizm, obojętność i znieczulica serca, jakże potrzeba odnowionej wrażliwości na człowieka, na jego biedy i cierpienia”.

  

- Zwracamy się do Państwa z prośbą o zgłaszanie do udziału w naszym konkursie osób, które Państwa zdaniem zasługują na wyróżnienie. Dostrzeżenie człowieka będącego w potrzebie jest wyrazem najbardziej humanitarnego oblicza człowieczeństwa – takie postawy chcielibyśmy promować i nagradzać. Mamy świadomość, że osoby, które poświęcają swój czas nie oczekują nic w zamian, bo działają z potrzeby serca. Mimo to, jako wyraz wdzięczności i uhonorowania starań naszych lokalnych wolontariuszy, przewidzieliśmy czek w wysokości 1000 zł na zakup wybranej przez zwycięzcę nagrody - czytamy w komunikacie wadowickiego magistratu.

   

  W konkursie mogą uczestniczyć dorośli i młodzież od 16-go roku życia będący mieszkańcami gminy Wadowice.

   

Regulamin konkursu TUTAJ

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane