PAP Koronawirus

Jest nowa dyrektor szpitala

14 lutego 2020 18:40:34

Zarząd Powiatu Wadowickiego powołał Barbarę Bulanowską na stanowisko dyrektora ZZOZ w Wadowicach. Nowa pani dyrektor obejmie stery wadowickiej lecznicy 1 marca br.

Jest nowa dyrektor szpitala

Podczas posiedzenia w piątek 14 lutego br. Zarząd Powiatu Wadowickiego podjął uchwałę o powołaniu Barbary Bulanowskiej na stanowisko dyrektora Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Wadowicach. Tym samym Zarząd zatwierdził decyzję Komisji Konkursowej, która spośród dziesięciu kandydatów jednogłośnie opowiedziała się właśnie za tą kandydatką.

Barbara Bulanowska obejmie stery Szpitala Powiatowego w Wadowicach z dniem 1 marca br.

Nowa dyrektor wadowickiego szpitala była w latach 2009 - 2015 dyrektorem Małopolskiego Oddziały Narodowego Funduszu Zdrowia, a następnie w latach 2015 - 2018 kierowała największym publicznym szpitalem w Polsce - Szpitalem Uniwersyteckim w Krakowie.