Ślub za kratami

21 stycznia 2020 17:57:04

Damian oraz jego wybranka Mirosława wstąpili w związek małżeński w... Zakładzie Karnym w Wadowicach. Ślubu udzielił burmistrz Wadowic Bartosz Kaliński.

Ślub za kratami

W wadowickim Zakładzie Karnym miała miejsce nietypowa i niezwykła za razem uroczystość. Burmistrz Wadowic Bartosz Kaliński za kratami wadowickiego więzienia udzielił... ślubu.

Na ślubnym kobiercu w Zakładzie Karnym stanęli: osadzony Damian oraz jego wybranka Mirosława. Młoda para pochodzi w Wolbromia, a nowożeńcom towarzyszyli świadkowie oraz rodzina.

- Podczas składania oświadczeń oraz nakładania obrączek towarzyszyło im ogromne wzruszenie. Nowożeńcom życzę wszystkiego dobrego na nowej drodze życia! - napisał na swym fanpage’u burmistrz Wadowic Bartosz Kaliński.

Uroczystość była niezwykłym przeżyciem nie tylko dla małżonków i rodziny, ale również dla funkcjonariuszy Służby Więziennej, ponieważ jak przyznali, ślub w ich zakładzie karnym zdarza się niezwykle rzadko.