Amator cudzej karty bankomatowej

14 listopada 2019 19:58:18

Policjanci zatrzymali 21-latka, który odpowie za kradzież z włamaniem.

Amator cudzej karty bankomatowej

11 listopada br., wadowicka komenda została powiadomiona o włamaniu do jednego z domów na terenie gminy Spytkowice.

Policjanci ustalili, że złodziej zabrał kartę bankomatową oraz 70 złotych, ponadto przy użyciu skradzionej karty wykonał szereg transakcji zbliżeniowych w kilku lokalach.

Pokrzywdzony wycenił straty na łączną kwotę ponad 575 złotych. Sprawą zajęli się policjanci Wydziału Kryminalnego, którzy jeszcze tego samego dnia namierzyli i zatrzymali sprawcę przestępstwa w jego miejscu zamieszkania. Okazał się nim być 21-letni mieszkaniec powiatu wadowickiego, któremu przedstawiono zarzuty kradzieży z włamaniem.

Mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynów, za co grozi mu nawet do 10 lat więzienia.