Dyżurny andrychowskiego komisariatu na podium

30 października 2019 14:17:18

Asp. szt. Dominik Hernas – Dyżurny z Komisariatu Policji w Andrychowie stanął na podium podczas II Finału Ogólnopolskiego Turnieju I Stopnia Służby Dyżurnej Jednostek Organizacyjnych Policji Garnizonu Małopolskiego.

Dyżurny andrychowskiego komisariatu na podium

Tegoroczny Finał przeprowadzono 23 października 2019 roku w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Krakowie. W szranki łącznie stanęło 21 policjantów służby dyżurnej, którzy wcześniej pokonali szczeble konkursu powiatowego. Finał składał się z testu wiedzy zawodowej oraz symulacji pełnienia służby na stanowisku kierowania. W klasyfikacji końcowej eliminacji wojewódzkich asp. szt. Dominik Hernas zajął wysokie trzecie miejsce. Andrychowski funkcjonariusz ponad 25 lat temu wstąpił w szeregi Policji, a od 2007 roku pełni służbę na stanowisku dyżurnego Komisariatu Policji w Andrychowie.

Po zakończeniu eliminacji odbyło się uroczyste uhonorowanie zwycięzców. Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie – insp. Rafał Leśniak wręczył laureatom w klasyfikacji ogólnej nagrody w postaci dyplomu, nagrody finansowej oraz pucharu, a przedstawiciel  Zarządu Wojewódzkiego Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów w Krakowie – nagrody finansowe.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy, a w szczególności naszemu koledze, który swoim zwycięstwem potwierdził tylko wysokie umiejętności, które posiada.

(FOTO: KWP Kraków)